Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
BU13
Date: 9/9,9/22,9/23,9/30,10/6,10/7,10/8,10/13,10/20,10/21,10/28,11/3,11/4,3/2,3/3,3/22,4/6,4/7,4/10,4/14,4/17,4/20,4/24,4/27,5/4,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20,5/30,6/1,6/2,6/8,6/9
Venue: Liberty Park
Metalex
Ohio Elite Complex
NCA
Ankeney
TBD
Darree
Town and Country
Mariemont Highschool
Grooms
Goshen H.S.
Self Schedule
Lebanon Soccer Complex-McClure
Hobson
NKU
The Value City Furniture Fields at Easton
Miami Meadows
Brackets: All Brackets

BU14
Date: 9/1,9/8,9/16,9/17,9/22,9/23,9/26,9/29,10/1,10/6,10/8,10/12,10/20,10/21,10/25,10/27,10/28,11/3,11/4,11/17,3/2,3/15,3/17,3/19,4/5,4/6,4/19,4/22,4/23,5/5,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,6/1,6/8,6/9
Venue: TBD
Lebanon Soccer Complex-McClure
Patricia Allyn Park
Delco Park
Harrison Soccer Complex
Metalex
Liberty Park
McClure Park
Grooms
Dublin Scioto H.S.
Capital
ODU
Harvest PS
NCA
Self Schedule
Easton Fields
Brackets: All Brackets

BU15
Date: 12/1,12/2,12/9,12/16,2/24,3/2,3/9,3/16,4/7,4/8,4/14,4/20,4/25,4/28,4/30,5/4,5/5,5/9,5/11,5/12,5/14,5/15,5/18,5/19,5/21,5/22,5/24,5/25,6/1
Venue: AIA
ODU
Riverside Park - Zanesville
Westerville Central HS
TBD
Grooms
Town and Country
Oak Hills HS
DeSales High School
Ohio Elite Complex
Harrison Soccer Complex
Posey Hartman
NCA
Ankeney
McClure Park
Wright State
Self Schedule
Delco Park
Easton Fields
Lebanon Soccer Complex-McClure
Brackets: All Brackets

BU16
Date: 11/17,12/2,12/8,12/9,12/16,2/10,2/23,2/24,3/1,3/9,3/14,3/21,3/24,4/6,4/7,4/10,4/12,4/14,4/21,4/24,4/25,4/27,4/30,5/4,5/5,5/11,5/13,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/23,5/25,5/26,5/30,6/1
Venue: NCA
AIA
ODU
Riverside Park - Zanesville
Grooms
Western Hills HS
Darree
Liberty Park
Metalex
TBD
Xavier Universiy
Harrison Soccer Complex
Self Schedule
Ankeney
Delco Park
Miami Whitewater Park
Darree Fields Park
Brackets: All Brackets

BU17
Date: 11/18,12/1,12/9,12/15,2/24,3/2,3/3,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,4/9,4/10,4/14,4/20,4/21,4/24,4/25,4/27,4/28,4/30,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/19,5/21,5/23,5/25,6/1,6/2,6/5
Venue: Grooms
Canal Winchester HS
ODU
Westerville Central HS
Town and Country
Monroe HS
TBD
Northmont Highschool Stdm
Goshen HS
Capital
Urbana
Grooms Park
NKU
NCA
Liberty Park
Canal Winchester Middle School
Xavier Universiy
Turpin
Self Schedule
Metalex
Harvest PS
Ohio Elite Complex
Easton Fields
Towers Park
Brackets: All Brackets

BU18
Date: 11/18,12/1,12/9,12/15,2/23,2/24,3/1,3/10,3/13,3/17,3/20,4/7,4/10,4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/1,5/7,5/15,5/18,5/19,5/24,5/28,5/29
Venue: Grooms
Canal Winchester HS
ODU
Westerville Central HS
Town and Country
Urbana
Riverside - Cincinnati
Western Hills HS
Withrow
Harvest PS
Fairfield HS Turf
Anderson HS
Princeton HS
Ankeney
Liberty Park
Spindler
TBD
Lebanon Soccer Complex-McClure
Pickerington Christian Church
Turpin H.S.
Self Schedule
NCA
Brackets: All Brackets

GU13
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/24,9/26,9/27,9/30,10/13,10/14,10/16,10/20,10/21,10/28,3/2,3/3,3/9,3/10,3/17,3/23,4/7,4/10,4/20,4/27,5/14,5/17,5/18,5/19,6/1,6/8
Venue: Ankeney
Posey Hartman
NCA
Dublins Darree Park
Schuler
Darree Fields Park
TBD
Anderson H.S.
Harrison Soccer Complex
Miami Meadows
Town and Country
Metalex
Athletes in Action
Beavercreek HS
Grooms
Westerville Central HS
Loveland HS
St. Ursula Academy
Easton Fields
Urbana
Brackets: All Brackets

GU14
Date: 9/13,9/23,10/6,10/9,10/13,11/10,11/18,3/2,3/9,3/10,4/5,4/7,4/9,4/14,4/22,4/27,5/11,5/12,5/14,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22,5/29,6/1
Venue: Liberty Park
Darree
Ankeney
Grooms Park
Riverside - Cincinnati
AIA
Princeton HS
TBD
St. Ursula Academy
Western Hills HS
Monroe HS
Carmody
Harrison Soccer Complex
Bonham Park
Dublins Darree Park
Pickerington Christian Church
Thompson
Self Schedule
McClure Park
Xavier Universiy
Darree Fields Park
Thompson Park New Albany
Brackets: All Brackets

GU15
Date: 11/18,12/1,12/2,12/16,3/3,3/8,3/9,3/10,3/13,3/17,3/21,4/6,4/9,4/10,4/16,4/18,4/20,4/28,4/30,5/7,5/8,5/12,5/15,5/18,5/19,5/20,5/21,5/22,6/5
Venue: Monroe HS
TBD
Loveland HS
Westerville Central HS
Centerville H. S.
Fairfield HS Turf
Canal Winchester HS
Grooms
Goshen HS
Western Hills HS
Ankeney
Duplicate
Canal Winchester Middle School
Warrior
Miami Meadows
Brackets: All Brackets

GU16
Date: 12/2,12/15,3/2,3/3,3/9,3/10,3/12,3/16,3/17,3/23,3/24,3/29,4/5,4/7,4/9,4/13,4/14,4/17,4/18,4/20,4/21,4/23,5/1,5/14,5/15,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/23,6/1,6/2
Venue: Westerville Central HS
Lakota West
Monroe HS
Grooms
Wright State
Withrow
Loveland HS
Harrison Soccer Complex
Harvest PS
Liberty Park
Schuler
Self Schedule
Thompson Park New Albany
TBD
Posey Hartman
Miami Meadows
Spangler Park
Lebanon Soccer Complex-McClure
ODU
Brackets: All Brackets

GU17
Date: 11/17,11/18,2/24,3/8,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/29,4/5,4/7,4/9,4/12,4/13,4/17,4/18,4/19,4/20,4/21,4/24,4/25,4/27,5/2,5/4,5/5,5/7,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/19,5/21,5/22,5/31,6/1
Venue: Madeira HS
Beavercreek HS
AIA
Fairfield HS Turf
Goshen HS
Grooms
Loveland HS
Harvest PS
Blacklick Elementary School Gahanna
TBD
Self Schedule
Ankeney
Notre Dame Academy Park Hills
Withrow
Shelbourne Fields
Fairfield Optimist
Turpin H.S.
Spangler Park
Thompson
Brackets: All Brackets

GU18
Date: 12/2,12/8,12/15,3/3,3/15,3/16,3/17,3/19,3/22,4/10,4/11,4/14,4/16,4/18,4/19,4/20,4/21,4/23,4/28,4/30,5/1,5/4,5/14,5/17,5/19,5/21,6/9
Venue: Loveland HS
Grooms
Western Hills HS
Wright State
Harvest PS
Goshen HS
AIA
Miami Meadows
Harrison Soccer Complex
Ankeney
Goshen H.S.
Ohio Elite Complex
Fort Wayne Sports Club
TSC
Oak Grove
Ohio Elite Facility
Brackets: All Brackets