Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
BU13
Date: 8/25,9/7,9/21,9/28,9/29,10/5,10/9,10/18,10/19,10/20,10/25,10/27,11/1,11/2,11/3,11/10,3/8,3/22,3/23,4/5,4/6,4/13,4/17,4/19,4/22,4/23,5/8,5/13,5/17,5/18,5/19,5/24,5/29,6/1
Venue: Delco Park
Metalex
Shelly Park
Fairfield Optimist
Self Schedule
Ankeney
NCA
Darree
Patricia Allyn Park
Liberty Park
AIA
Westerville Central HS
Fairfield HS Turf
Wright State
Tourney Game
Posey Hartman
Brackets: All Brackets

BU14
Date: 9/7,9/8,9/20,9/22,9/28,9/29,10/5,10/11,10/17,10/18,10/20,10/26,10/27,11/2,3/7,3/9,3/13,3/16,3/19,3/29,4/6,4/10,4/13,4/14,4/16,4/17,4/19,4/26,4/27,5/11,5/12,5/15,5/16,5/17,5/18,6/1,6/6
Venue: Town and Country
McClure Park
Ohio Elite Complex
Liberty Park
NCA
Phillips Park
Ankeney
Lebanon Soccer Complex-McClure
Metalex
Fairfield HS Turf
Westerville North High School
Goshen HS
Milford HS turf
Patricia Allyn Park
Optimist Park
Fairfield Optimist
Brackets: All Brackets

BU15
Date: 3/13,3/22,3/28,3/29,3/30,4/5,4/18,4/19,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21
Venue: Goshen H.S.
Ohio Wesleyan
AIA
Town and Country
Milford High School
Ankeney
Posey Hartman
Darree
Phillips Park
Brackets: All Brackets

BU16
Date: 11/16,11/17,11/24,12/1,2/23,3/1,3/15,3/28,4/15,4/19,4/22,4/24,4/26,5/14,5/17,5/18,5/21,5/22,5/29,5/31,6/1
Venue: AIA
Tourney Game
Oak Hills HS
Monroe HS
Fairfield HS Turf
Shelly Park
Grooms
Harrison Soccer Complex
NCA
Posey Hartman
McClure
Urbana
Spindler
Brackets: All Brackets

BU17
Date: 12/4,12/14,12/15,3/8,3/16,3/19,3/22,3/27,3/29,4/1,4/13,4/16,4/19,4/26,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/17,5/18,5/20,5/22,5/24,5/25,5/28,5/31,6/1
Venue: Princeton HS
Town and Country
Westerville North High School
Grooms
AIA
Ankeney
Liberty Park
Wright State
Tourney Game
Delco Park
Shelly Park
Lakota West
NCA
Easton Fields
Darree
Posey Hartman
Brackets: All Brackets

BU19
Date: 11/17,11/24,12/1,3/8,3/15,3/16,3/22,4/6,4/13,4/19,4/24,5/3,5/11,5/13
Venue: Northmont Highschool Stdm
Tourney Game
Grooms
Turpin H.S.
NCA
Delco Park
Ankeney
Brackets: All Brackets

GU13
Date: 8/24,8/25,9/7,9/8,9/14,9/29,10/5,10/6,10/16,10/19,10/20,10/26,10/27,3/9,3/22,4/5,4/13,4/17,4/19,5/4,5/12,5/16,5/17,5/18,5/31,6/1
Venue: Harrison Soccer Complex
Posey Hartman
Ankeney
Metalex
Thompson Park New Albany
Tourney Game
Darree
Fairfield Optimist
Liberty Park
McClure
Lebanon Soccer Complex-McClure
Ohio Elite Complex
Wellington School
Grooms
Fairfield HS Turf
Lakota East H.S.
Harvest Prep Academy
Harvest PS
Brackets: All Brackets

GU14
Date: 8/25,9/8,9/11,9/14,9/15,9/19,9/21,9/22,9/28,9/29,10/4,10/12,10/13,10/20,10/26,10/27,11/10,11/16,3/19,3/28,3/29,4/6,4/10,4/12,4/15,4/22,5/3,5/11,5/17,5/18,5/22,5/24,5/31,6/1,6/7
Venue: Harvest PS
Darree
NCA
Harrison Soccer Complex
Riverside Park - Zanesville
Anderson H.S.
Miami Meadows
Posey Hartman
Ohio Elite Complex
Riverside - Cincinnati
Liberty Park
Schuler
Westerville Central HS
Grooms
Little Miami H.S.
TBD
Grove City Christian HS
Tourney Game
St. Ursula Academy
Xavier Universiy
Easton Fields
Phillips Park
Brackets: All Brackets

GU15
Date: 11/16,11/17,12/1,2/21,2/22,2/23,3/7,3/15,3/16,3/23,3/29,4/6,4/12,4/13,4/19,4/24,4/26,5/9,5/11,5/15,5/17,5/18,5/20,5/31,6/1,6/2,6/4
Venue: Harvest PS
Grooms
Anderson HS
Tourney Game
St. Ursula Academy
Town and Country
Canal Winchester HS
Winton Woods HS
Milford HS turf
Seven Hills HS
Urbana
Darree
Ankeney
Thompson Park New Albany
Wright State
Delco Park
Posey Hartman
Turpin
Pickerington Christian Church
Kings High School Stadium
Brackets: All Brackets

GU16
Date: 11/17,11/18,11/23,11/24,12/1,12/4,12/21,12/22,3/1,3/8,3/16,3/18,3/20,3/22,3/23,3/30,4/4,4/6,4/8,4/10,4/11,4/21,4/22,4/23,4/29,5/6,5/7,5/10,5/16,5/18,5/20,5/22,5/30,5/31,6/1,6/3
Venue: Turpin H.S.
Loveland HS
Grooms
TBD
Harvest PS
OOHS
Western Hills HS
Centerville H. S.
Beavercreek HS
Canal Winchester HS
Harvest Prep Academy
Wright State
Shelly Park
Pickerington Fields
Lakota East H.S.
Ankeney
Warrior
Tourney Game
Metalex
Harrison Soccer Complex
Valley Junction Road
Monroe HS
AIA
Phillips Park
Delco Park
UD Welcome Stadium
Brackets: All Brackets

GU17
Date: 11/16,11/17,11/24,12/1,12/4,2/22,3/8,3/9,3/15,3/16,3/22,4/6,4/8,4/13,4/18,4/19,4/22,4/29,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/22,5/24,5/30,5/31,6/1,6/5
Venue: Lakota East H.S.
Westerville Central HS
Harvest PS
Loveland HS
Tourney Game
Grooms
UD Welcome Stadium
Milford HS turf
Harrison Soccer Complex
Delco Park
Liberty Park
Anderson HS
Monroe HS
Grooms Park
Riverside Park - Zanesville
Harvest Prep Academy
Easton Fields
McClure Park
Wright State
Miami Meadows
Ohio Elite Complex
Phillips Park
Brackets: All Brackets

GU19
Date: 11/16,12/1,12/19,3/7,3/8,3/9,3/15,3/16,3/22,3/30,4/5,4/6,4/16,4/17,4/18,4/19,4/22,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/1,5/4,5/7,5/8,5/12,5/16,5/17,5/19
Venue: Grooms Park
Milford HS turf
Tourney Game
Winton Woods HS
AIA
Fairfield HS Turf
Milford High School
Ankeney
Miami Meadows
Ohio Elite Complex
Harvest PS
Darree Fields Park
Harrison Soccer Complex
Riverside Park - Zanesville
Brackets: All Brackets