Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
BU13
Date: 8/23,9/19,9/20,9/25,9/28,9/29,10/2,10/4,10/5,10/8,10/12,10/15,10/18,10/19,10/22,10/25,10/26,11/1,11/2,11/9,3/14,3/25,3/28,3/29,4/11,4/15,4/18,4/19,4/25,4/29,5/1,5/3,5/13,5/17,5/19,5/22,5/23,5/28,5/31
Venue: Posey Hartman
Miami Meadows
Darree
McClure
Cleveland United Fields
Liberty Park
NCA
Town and Country
Delco Park
Tourney Game
Lebanon Soccer Complex-McClure
New Richmond HS
Chillicothe HS
OOHS
Easton Fields
Darree Fields Park
Wright State
Withrow
AIA
Brackets: All Brackets

BU14
Date: 8/15,8/25,9/13,9/14,9/27,10/5,10/12,10/18,10/19,10/24,10/25,10/29,11/1,11/2,11/8,11/9,11/15,3/22,3/27,3/29,4/4,4/11,4/15,4/18,4/25,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/7,5/14,5/16,5/17,5/19,5/27,5/30,5/31
Venue: Delco Park
Ankeney
Harrison Soccer Complex
Town & Country World Cup Field
NCA
Canal Winchester Middle School
Darree
Grove City Christian HS
Fairfield Optimist
Liberty Park
Loveland HS
New Richmond HS
Centerville H. S.
Fairfield HS Turf
Riverside Park - Zanesville
Turpin
Phillips Park
Anderson HS
Easton Fields
Withrow
Mount Notre Dame HS
Canal Winchester HS
Brackets: All Brackets

BU15
Date: 11/15,11/23,11/30,12/6,12/7,12/10,12/16,12/20,3/14,3/15,3/22,3/28,3/29,4/11,4/12,4/14,4/18,4/19,4/23,4/24,4/25,4/26,5/1,5/2,5/3,5/5,5/14,5/17,5/18,5/20,5/28,5/30,5/31,6/5
Venue: Lebanon JH
Beavercreek HS
Grooms
Loveland HS
AIA
Westerville Central HS
Fairfield HS Turf
Winton Woods HS
Mount Notre Dame HS
Milford HS turf
ODU
Urbana
Warrior Complex
McClure
Darree Fields Park
CHCA High School
Metalex
Ankeney
Fairfield Optimist
NCA
Brackets: All Brackets

BU16
Date: 11/16,11/30,12/6,12/7,12/18,3/13,3/15,3/22,3/29,4/4,4/11,4/12,4/13,4/26,4/28,5/2,5/3,5/12,5/13,5/17,5/19,5/29,5/31
Venue: Milford HS turf
Westerville South HS
Grooms
Lebanon JH
Olentangy Liberty High School
Wright State
Mount Notre Dame HS
Darree
Lebanon Soccer Complex-McClure
Capital
Posey Hartman
Tourney Game
Grove City Christian HS
Metalex
Liberty Park
Brackets: All Brackets

BU17
Date: 11/15,11/16,11/30,12/2,12/6,12/9,12/13,12/14,12/19,3/11,3/14,3/15,3/21,3/22,3/28,3/29,4/11,4/12,4/18,4/27,4/30,5/2,5/3,5/4,5/14,5/20,5/26,5/28,5/30,5/31
Venue: Canal Winchester HS
Grooms
Westerville Central HS
Walnut Hills HS
AIA
Westerville South HS
Oak Hills HS
Tourney Game
Lakota West H.S.
Wright State
Grove City Christian HS
Canal Winchester Middle School
Delco Park
Ankeney
Darree
Cooper Park
NCA
Harrison Soccer Complex
McClure
Brackets: All Brackets

BU19
Date: 11/21,11/22,11/23,12/7,12/14,12/15,12/18,3/8,3/14,3/15,3/21,3/28,4/4,4/12,4/16,4/24,5/3,5/5,5/6
Venue: Wright State
AIA
Town & Country World Cup Field
Westerville Central HS
Olentangy Liberty High School
Grooms
Fairfield HS Turf
OOHS
Town and Country
NCA
Liberty Park
Ankeney
Brackets: All Brackets

GU13
Date: 8/17,8/22,8/23,8/24,8/26,9/6,9/7,9/13,9/14,9/21,9/24,9/26,9/27,9/28,10/17,10/18,10/19,10/25,10/26,11/2,11/16,3/8,3/11,3/20,3/22,3/26,4/12,4/18,4/28,5/3,5/10,5/13,5/19,5/30,5/31
Venue: TBD
Posey Hartman
Harrison Soccer Complex
Ankeney
Town and Country
Grooms
Miami Meadows
Oak Grove
PASA Complex
Darree
Wellington School
Mount Notre Dame HS
Tourney Game
Voice of America Park
Brackets: All Brackets

GU14
Date: 8/17,8/23,8/24,9/6,9/7,9/13,9/20,9/21,9/25,9/27,9/28,10/3,10/4,10/5,10/12,10/18,10/25,10/26,11/1,11/2,11/7,11/9,3/12,3/15,3/20,3/21,3/22,4/10,4/12,4/23,4/26,5/3,5/17,5/19,5/27,6/6
Venue: TBD
Harrison Soccer Complex
Miami Meadows
PASA Complex
Town and Country
TSC
Ankeney
Oak Grove
Posey Hartman
Xavier Universiy
McClure
Easton Fields
Liberty Park
Civic Park
McClure Park
Grooms
Metalex
Mount Notre Dame HS
AIA
Beavercreek HS
Olentangy Liberty High School
Phillips Park B
Patricia Allyn Park
Tourney Game
Brackets: All Brackets

GU15
Date: 11/14,11/15,11/16,11/23,11/30,12/7,12/13,12/14,12/21,3/7,3/12,3/14,3/15,3/25,4/4,4/11,4/15,4/18,4/24,4/25,4/29,5/2,5/3,5/6,5/13,5/17,5/21,5/23,5/24,5/27,5/30,5/31,6/5,6/6
Venue: Tourney Game
Grooms
Grove City Christian HS
Loveland HS
Town and Country
Wellington School
Western Hills HS
Milford HS turf
Clinton-Massie High School
Gahanna Lincoln HS
Milford High School
Mount Notre Dame HS
ODU
Ankeney
PASA Complex
Darree
NCA
AIA
Shelly Park
McClure
Phillips Park
Wright State
Withrow
Harrison Soccer Complex
Brackets: All Brackets

GU16
Date: 11/14,11/15,11/16,11/23,11/30,12/6,12/7,3/7,3/13,3/14,3/15,3/18,3/21,3/24,3/27,4/12,4/18,4/19,4/21,5/1,5/2,5/3,5/5,5/12,5/16,5/17,5/19,5/23,5/30,5/31
Venue: Tourney Game
Western Hills HS
Canal Winchester HS
Harvest Prep Academy
Anderson HS
Grooms
Summit Country Day HS
Edgewood HS
Monroe HS
Mt St Joe
Harrison Soccer Complex
Darree
Pickerington Christian Church
PASA Complex
Valley Junction Road
Seven Hills HS
Darree Fields Park
Turpin
Brackets: All Brackets

GU17
Date: 11/14,11/16,11/23,11/25,12/1,12/6,12/7,12/10,12/21,3/8,3/14,3/15,3/19,3/20,3/21,3/22,3/25,3/26,3/28,3/29,4/1,4/11,4/12,4/17,4/24,4/25,5/1,5/6,5/9,5/12,5/17,5/18,5/19,5/20,5/21
Venue: Tourney Game
Western Hills HS
Canal Winchester HS
Olentangy Liberty High School
Little Miami H.S.
AIA
Loveland HS
Mount Notre Dame HS
UD Welcome Stadium
Clinton-Massie High School
Canal Winchester Middle School
Valley Junction Road
Lakota East H.S.
MRL-Tourney Game
Bloom Carroll High School
Grooms
Phillips Park
Grove City Christian HS
Fairfield Optimist
Brackets: All Brackets

GU19
Date: 11/14,12/9,3/14,3/15,3/18,3/21,3/22,3/29,4/12,4/14,4/19,4/29,5/2,5/3
Venue: Tourney Game
Loveland HS
UD Welcome Stadium
Olentangy Liberty High School
Roger Bacon HS
Mount Notre Dame HS
OOHS
Summit Country Day HS
Grooms
Harrison Soccer Complex
Liberty Park
Ohio Elite Complex
Brackets: All Brackets